Günümüz iş dünyasında, acımasız olmanız ve içinde bulunduğunuz değişen finansal ortamı sürekli olarak not etmeniz gerekiyor. Bunu yapmanın en büyük yollarından biri, harcamalarınızı doğru bir şekilde kontrol etmenin yanı sıra nasıl yapıldığını takip etmenizi sağlayan bir cihaza sahip olmaktır. paranız harcanıyor. Bir Apple iPhone’unuz varsa, muhtemelen ayrıntı ve organizasyon gerektiren bir hayatınız vardır. Finans söz konusu olduğunda, paranızın etrafa saçılmadığından emin olmak için son derece organize olmalısınız. Ve bir iPhone’unuz olduğunda, hayatınızı düzenlemenize yardımcı olacak uygulamaları cihazınıza ekleyebilirsiniz. iPhone için en iyi üretkenlik uygulamalarından biri JustAddMoney Expense Tracker’dır.

Bu harika uygulama sadece paranızı takip etmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda bu bilgileri çok kullanıcılı bir çevrimiçi izleyici aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Bu, şirketin mali olayları hakkında sürekli olarak güncellenmek isteyen bir işletme için mükemmeldir. Bu uygulama ile çekleri, fişleri, kredi kartı alışverişlerini ve hatta şu anda ne kadar nakit paranız olduğunu girerek harcamalarınızı gerçek zamanlı olarak güncelleyebilirsiniz. Harcama izleyiciye ek kullanıcılar ekleyebildiğiniz için, bir sonraki büyük satın alma işlemini yapmadan önce herkesin ne kadar para harcadığını görebilirsiniz.

İş Profesyonelleri Uygulamaları

Bu uygulamanın en harika özelliklerinden biri, ne kadar karmaşık olursa olsun, mali durumunuzu nasıl doğru bir şekilde yönetebileceğidir


Bu uygulamanın en
harika özelliklerinden biri, ne kadar karmaşık olursa olsun, mali durumunuzu nasıl doğru bir şekilde yönetebileceğidir. Bir işletme işletiyorsanız ve karar verici çalışanlarınızı tüm finansal gelişmelerden haberdar etmek istiyorsanız, bunu onlar için bir hesap oluşturarak yapabilirsiniz. Hesap oluşturduktan sonra bu hesaplardan para transferi yapabilir, harcama kategorilerini düzenleyebilir ve hatta belirli bir tarihe göre finansal raporlar oluşturabilirsiniz. Bu, finansal raporlarınızı son derece düzenli ve anlaşılması kolay tutacaktır.

Ayrıca, bu uygulamaya sahip olduğunuzda, ne kadar ve nerede harcandığına dair gerçek zamanlı güncellemelere sahip olabilirsiniz. Bu, çeklerinizin bankada mahsuplaşmasını beklerken size zaman kazandıracak ve ayrıca kredi kartı ekstrenizi açtığınızda şaşırmanızı önleyecektir.

Bilgileri gizli tutmak isteyenler kadar iş odaklı olanlar için de harika bir uygulama Mobile Password Safe


Bilgileri gizli tutmak
isteyenler kadar iş odaklı olanlar için de harika bir uygulama Mobile Password Safe. Günümüz dünyasında, tüm hassas şifrelerinizi saklamak için güvenli bir yere sahip olmanız çok önemlidir ve cep telefonunuzdan daha iyi bir yer neresi olabilir? Bu parolalara her zaman erişiminiz vardır, ancak parolalara bu erişimi yalnızca siz elde edebilirsiniz. Bu sistem nasıl çalışır, şifreleriniz için etiketler oluşturursunuz ve ardından gerçek şifreyi uygulamaya koyarsınız.

Bunu yaptıktan sonra şifrelerin şifresi tarayıcınızda çözülür, bu da düz metnin asla çeşitli sunuculara aktarılmayacağı anlamına gelir. Bunu yaparak, bu, şifrelerinizin asla ele geçirilemeyeceği ve size %100 güvenlik sağlandığı anlamına gelir. Hassas konumlar için çok sayıda parolanız varsa veya yalnızca çevrimiçi bankacılık parolanızı daha da korumak istiyorsanız, bu uygulamaya bayılacaksınız.