Açıkça söylemek gerekirse, iş seyahatindeki sorun, ofisinizde olmamanızdır. Bir yönetici veya proje lideriyseniz, ekibinizle her zaman iletişim halinde olmanız ve neler olup bittiği çok önemlidir. Görünüşe göre bu ihtiyaç, iş seyahati fikriyle çelişiyor. Ancak modern teknoloji ve biraz da koordinasyonla, kiralık araba kullanırken veya havaalanında uçuş beklerken bile önemli projelerinizle ve ekip etkinliklerinizle makul düzeyde bağlantı sağlayabilirsiniz.

Bağlantıda kalmak için kullandığınız gerçek teknoloji zaman içinde değişebilir. Geçmişte ankesörlü telefonları sadece havaalanlarında kullanabilirken, teknolojik olarak geliştik, böylece cep telefonunuz, kablosuz PC’niz veya diğer çeşitli cihazlar aracılığıyla seyahat edebilir ve ağınıza erişebilirsiniz. Bu nedenle ilk adım, bağlantı ihtiyacınızı karşılayan ve aynı zamanda havaalanı, uçak koltuğunuz veya otel odanız gibi farklı konumlarda verimli bir şekilde çalışmanıza olanak tanıyan teknoloji türünü belirlemektir.

Asla Tamamen Temassız

Mevcut teknolojinin teknik incelemesini yaparken, yola çıktığınız ekipmanın dayanıklılığını araştırmaya dikkat edin


Mevcut teknolojinin teknik
incelemesini yaparken, yola çıktığınız ekipmanın dayanıklılığını araştırmaya dikkat edin. Bugün piyasadaki en gelişmiş ekipmanı karşılayabilecek durumda olabilirsiniz. Ancak bu ekipman, bagajınızda çarpma, sıcağa, soğuğa ve neme maruz kalma veya onu içine atabileceğiniz diğer herhangi bir sert koşul dahil olmak üzere seyahatin zorluklarına dayanamıyorsa, bu tür bir ekipman olmayacaktır. uzun bir iş gezisinde yanınızda istiyorum.

Ekipmana karar verdikten sonra, onu internet erişiminin yanı sıra kurumsal intranetinize ve ağınıza erişebilecek şekilde yapılandırmalı veya yapılandırmalısınız. Evde projelerinizde neler olup bittiğini takip edebilmek için ekibinizle iletişim kurabilmeniz ve kurumsal dosyalara erişebilmeniz çok önemlidir. Örneğin, proje ekibinizin durum raporları her Cuma sabahına sahipse, onları gözden geçirebilmeniz ve bu raporlardan gelen eylem öğelerine hızlı ve verimli bir şekilde talimat verebilmeniz gerekir. Avrupa.

Telefon kişilerinizi yönetmek için, “ofis dışında” otomatik yanıtını ofis mesaj hizmetinize koyma fikri artık son on yılda


Telefon kişilerinizi yönetmek
için, “ofis dışında” otomatik yanıtını ofis mesaj hizmetinize koyma fikri artık son on yılda. Bunun yerine, ofis telefonunuzu cep telefonunuza yönlendirebilir ve telefon aramalarınızı uzaktan alabilir, böylece seyahatiniz boyunca iş yerindeymişsiniz gibi işlerinizi yürütebilirsiniz.

Şu anda, seyahat ederken bile masaüstü bilgisayarınıza ofiste masanızda tekrar erişebilmeniz ve çalıştırabilmeniz için yeterli teknoloji mevcuttur. Böyle bir hizmet gotomypc.com’dur. Ancak bu tür birçok hizmet vardır veya BT departmanınızın, seyahat planlamanıza dahil etmeniz durumunda kullanabileceğiniz bu erişimi sağlamak için bir metodolojisi olabilir. Bilgisayarınıza her gün veya günde birkaç kez erişerek, Microsoft Outlook veya e-posta yazılımınız ne olursa olsun etkinleştirebilir ve şehir dışındaki iş toplantılarınızdan sonra otel odanızda dinlenirken önemli iş e-postalarını okuyabilir ve yanıtlayabilirsiniz.
Bunlar, geçmişte yalnızca ofiste yapabileceğiniz hemen hemen her işlevi uzaktan gerçekleştirmenizi mümkün kılan teknolojilerden yalnızca birkaçıdır. Bu yüzden yolun sınırlamalarını kabul etmeyin. İş seyahatiniz sırasında tam olarak nasıl bağlantı kuracağınızı araştırın ve sonuç, tüm önemli iş projelerinizi aynı anda ilerletebilmeniz olacaktır.

PPPPP 633


PPPPP 633