Bu günlerde tadını çıkarabileceğiniz çok sayıda espresso içeceği var, ancak birçok kişi günlük espresso fincanını almak için en iyi yerin perakende kahve dükkanları olduğunu düşünüyor. Aslında, dünya çapında milyonlarca müşteriyi kendine çeken popüler perakende kahve dükkanı Starbucks markasıdır. Starbucks her zaman harika kahve yapmıştır, ancak Starbucks’ın başlangıcı aslında espresso değildi, ancak Starbucks’ın uzmanlaştığı sade eski kahveydi. Ancak, espresso içeceklerinin hem gençler hem de yaşlılar arasında popülaritesinin artmasıyla, Starbucks mesajı aldı ve menülerine espresso ekledi. Bugün, Starbucks, kahve ve espresso içecekleri ile tanınmaktadır ve birçok kişi, konu espresso içmeye geldiğinde, Starbucks’ın mutlak en iyisi olduğunu düşünmektedir!

Espresso Üssü

Starbucks'taki En İyi Espresso

Espresso içeceğinin ülkenin dört bir yanındaki Starbucks mağazalarına dahil edilmesiyle Starbucks, o zamandan beri espressoyu sattıkları bir numaralı ürün haline getirdi çünkü espresso bazını tüm kahve içeceklerinin hemen hemen çoğuna dahil ediyorlar! Örneğin, bir Starbucks kafesinden satın alınabilen tatil kahvesi ürünlerinin ve lattelerinin birçoğunda ana bileşen olarak espresso kullanılır


Espresso içeceğinin ülkenin
dört bir yanındaki Starbucks mağazalarına dahil edilmesiyle Starbucks, o zamandan beri espressoyu sattıkları bir numaralı ürün haline getirdi çünkü espresso bazını tüm kahve içeceklerinin hemen hemen çoğuna dahil ediyorlar! Örneğin, bir Starbucks kafesinden satın alınabilen tatil kahvesi ürünlerinin ve lattelerinin birçoğunda ana bileşen olarak espresso kullanılır. Ayrıca Starbucks’ın tanıttığı bir Organik Espresso içeceği var.

Bununla birlikte, bu perakende kahve dükkanı, espresso ile istediğiniz hemen hemen her şeyi yapabilir. Espressonuzun üstüne tarçın eklenmesini istiyorsanız, muhtemelen sizin için zaten bir ürünü vardır. Ek olarak, Starbucks’ın espresso içeceklerinin çoğu, üstüne bir parça çırpılmış krema ve çikolata talaşı ile önceden hazırlanmış olarak gelir! Starbucks’ta espresso içeceklerine eklenebilecek tüm bu katkılar ve tatlar şimdiden milyonlarca insanı favori kahve markalarından memnun etti!

Starbucks vs


Starbucks vs
. diğer markalar

Diğer kahve ve espresso markalarıyla karşılaştırıldığında, Starbucks sonunda kazanan yer! Sattıklarının büyük bir bölümünü espresso yapan diğer popüler kahve markalarından birkaçı, popüler marka isimlerinden birkaçını belirtmek için Caribou Coffee ve Seattle’s Best Coffee’yi içerir.

Ancak, hem bu kahve hem de espresso markalarını deneyen birçok kişi, Starbucks’ın espressoyu son yuduma kadar nasıl yapacağını ve mükemmelleştireceğini gerçekten bildiğini söyledi


Ancak, hem bu
kahve hem de espresso markalarını deneyen birçok kişi, Starbucks’ın espressoyu son yuduma kadar nasıl yapacağını ve mükemmelleştireceğini gerçekten bildiğini söyledi. Belki de bunun nedeni, Starbucks’ın kendini müşterilerine tam olarak istediklerini vermeye adamış olmasıdır; ancak işin gerçeği Starbucks’ın sunduğu kahve ve espresso ürünleri onları dünyanın en popüler zincir kahve dükkanı haline getirdi! Ayrıca kahve ürünleri ve karışımları Amerika Birleşik Devletleri’ndeki marketlerden bile satın alınabilir!

Sonunda, yine de, Starbucks’ın eline geçebileceği kaynakların mevcudiyeti ve deneyime bağlı. Starbucks, tüm dünyada birinci sınıf kahve çekirdekleri ve biralarından bazılarına sahiptir ve tüm dünyadaki müşterileri için mükemmel kahve ürünleri ve espresso içecekleri üretmeye devam etmektedirler!