Bir iş profesyoneli olarak, iş hayatınızı daha sorunsuz hale getirmek için aksesuarlara ve diğer ekipmanlara ihtiyacınız vardır. İş iletişiminizi kolaylaştırmanın en iyi yollarından biri, sizi iş dünyanızla bağlantıda tutmaya adanmış bir cep telefonuna sahip olmaktır. Bu tür kullanım için en iyi cep telefonu Apple iPhone’dur. Bunun nedeni, iPhone ile yalnızca iş bağlantılarınızla kristal netliğinde sesli iletişim kurabilmeniz değil, aynı zamanda düşündüğünüzden daha hızlı bir şekilde e-postalarınızı kontrol edebilmeniz, internette gezinebilmeniz ve kısa mesaj gönderebilmenizdir. Elbette iş dünyasıyla uğraşmaktan yorulduğunuzda, en sevdiğiniz şarkıyı dinleyip ofiste geçen yorucu bir günün ardından rahatlayabilirsiniz.

Ancak bir Apple iPhone’a sahip olmak, profesyonel yaşamınızı düzenli ve derli toplu hale getirmek için yeterli değildir. İş profesyonelleri düşünülerek geliştirilmiş birçok iPhone aksesuarı vardır. Bu çeşitli aksesuarlarla, iPhone’unuzun bireysel ihtiyaçlarınıza daha iyi uymasını sağlamanın yanı sıra daha üretken olabileceğinizi göreceksiniz. İPhone’unuzu sürekli kullanıyorsanız, muhtemelen cihazı kulağınıza tutmaktan bıktınız ve kulağınızı bir kulaklık veya Bluetooth seti ile doldurmak istemeyeceğinizden daha fazlasını yapıyorsunuz. Bu sizseniz, yalnızca ellerinizi bilgisayarda yazmak veya not almak için değil, aynı zamanda çevrenizde olup bitenleri duyabilmeniz için kulaklarınızı da serbest bırakan bir iPhone aksesuarına sahip olmak isteyeceksiniz, bu da araba kullanırken çok önemlidir. arabada.

En İyi iPhone İş Profesyoneli Aksesuarı

Belki de en benzersiz profesyonel iPhone aksesuarı, Apple iPhone için Blueant Supertooth II Hoparlördür


Belki de en
benzersiz profesyonel iPhone aksesuarı, Apple iPhone için Blueant Supertooth II Hoparlördür. Bu eşsiz aksesuar yalnızca bir Bluetooth cihazının sağladığı avantajlara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kulaklarınızı ve ellerinizi iPhone’a karşı her türlü sorumluluktan kurtarır. Bu harika iPhone aksesuarı, ses bir hoparlörden üretiliyor olsa bile size tüyler ürpertici bir ses netliği sağlar. Ofiste, evde, arabada veya bir kafede oturuyor olmanız fark etmez, bu Bluetooth hoparlör size işinizi sorunsuz bir şekilde yapmanız için gereken özgürlüğü verecektir. Bu ürün ile size on beş saat konuşma süresi ve 800 saate kadar bekleme süresi verilir.

Bu Bluetooth hoparlörün en harika özelliklerinden biri, onu arabanızın güneşliğine takabilmenizdir; Bu aksesuarın arabada bu kadar kullanışlı olmasının sebebi ise normal kulak içi Bluetooth cihazlarının aksine işitme duyunuzu hiçbir şekilde engellememesi. Araba sürerken kulağınızda bir Bluetooth cihazı varken konuşmayı denediyseniz, dikkatinizin dağılması kolaydır ve ayrıca sürüş ortamınızı duyamazsınız.

Bu, sürüş riski oluşturur ve önerilmez


Bu, sürüş riski
oluşturur ve önerilmez. Bununla birlikte, bu cihazla, dikkatinizin dağılması konusunda endişelenmenize gerek kalmadan tamamen güvenli bir şekilde araç kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu cihaz son derece portatiftir, araba kullanımı için kurulum süresi tam anlamıyla beş saniyeden azdır. Bu cihazı manyetik bir klipsle takabilirsiniz, böylece arabadan arabaya aktarımı son derece kolay hale getirirsiniz. Bu cihazla, sözlerinizin hattın diğer ucundaki kişi tarafından duyulmaması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak, çünkü size sektördeki en iyi gürültü önleyici mikrofonlardan biri veriliyor. Konuştuğunuz kişi sizi ve yalnızca sizi duyabilecektir ki bu, kritik konferans görüşmeleri yaparken çok önemlidir.