iPhone’unuza yükleyebileceğiniz pek çok farklı uygulama vardır ve bu uygulamaların birçoğu günlük yaşamınızı düzene sokmak için mükemmeldir. Bu, iPhone’un yapmakta mükemmel olduğu bir özelliktir ve tüm günlük aktivitelerinizi son derece taşınabilir bir cihazda düzene sokar. İster gün boyunca yapmanız gerekenleri hatırlamanıza yardımcı olacak bir uygulamaya, ister çeşitli görevlerinizi takip etmeye ihtiyacınız olsun, sizin için mükemmel şekilde çalışacak bir uygulama vardır.

Belki de en popüler iPhone uygulamalarından birinin adı Remember The Milk veya RTM’dir. Bu uygulama, çok çeşitli iPhone kullanıcıları için mükemmeldir, çünkü size yardımcı olacak çok sayıda yolu vardır. Ama Sütü Hatırla tam olarak nedir?

RTM ile Düzenli Kalın

The Milk’in harika bir uygulama olduğunu unutmayın çünkü çok çeşitli kullanıcılara fayda sağlar


The Milk’in harika
bir uygulama olduğunu unutmayın çünkü çok çeşitli kullanıcılara fayda sağlar. Hayatınızı daha da kolaylaştırmak istiyorsanız, bu uygulamaya sahip olmak isteyeceksiniz. Bu uygulama, görevler eklemenizi, görevlerinizi konumlara ve listelere göre görüntülemenizi ve görevleriniz boyunca arama yapmanızı sağlayan güçlü bir konuşma yönetimi hizmetidir. Yoğun bir hayatınız varsa, iPhone’unuzda bu harika uygulamaya sahip olmamayı göze alamayacağınız gibi, bunun hayatınızı düzenlemeye nasıl yardımcı olacağına şaşıracaksınız.

Bu uygulamanın en havalı özelliklerinden biri, görevlerinizi nasıl bulacağınızdır. Diyelim ki gün boyunca ayak işlerini yürütüyorsunuz, ancak bunlar şehrin her yerine dağılmış durumda. Görevlerden birini tamamladıktan sonra, iPhone’unuza bakabilir ve diğer “görevlerinizden” hangilerinin şu anda bulunduğunuz yere en yakın olduğunu görebilirsiniz. Bu, ayak işlerini yaparken zamandan tasarruf etmenin harika bir yoludur ve şehirde yolunuzu bulmayı son derece basit ve kolay hale getirecektir.

Bu uygulamadaki bir başka harika özellik de iPhone’unuza nasıl görev ekleyebileceğinizdir


Bu uygulamadaki bir
başka harika özellik de iPhone’unuza nasıl görev ekleyebileceğinizdir. Normalde, iPhone’unuzu alıp bu şekilde bir görev eklemeniz gerektiğini düşünürsünüz. Ancak, bu üretkenlik uygulamasıyla, yalnızca uygulamayı e-postayla göndererek görevlerinizi güncelleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Sütü Hatırla uygulamasına e-posta göndermek ve görev hemen listenizde güncellenecektir. Bu, web’deyken ve önemli bir tarih gördüğünüzde mükemmeldir, ardından tek yapmanız gereken e-posta istemcinize tıklayıp size bir etkinliğe katılmanızı hatırlatan bir e-posta yazmaktır. Bu uygulamalar, hayatınızı kolaylaştırmaktan ve programınızın biraz daha az telaşlı görünmesini sağlamaktan başka bir şey yapmaz.

Hayatınızı organize etmeye daha az, organize ettiğiniz görevleri fiilen yerine getirmeye daha fazla zaman ayırabildiğinizde, gerçekten verimli bir gün geçireceksiniz. Bu, iPhone ile ilgili en harika yönlerden biridir ve bu, telaşlı hayatınızın o kadar da kötü görünmemesini nasıl sağlayabilir. Bunun gibi uygulamalarla hayatınızı son derece verimli olacak şekilde düzenleyebilirsiniz. Günümüz toplumunda hiçbir şey yapmadan ortalıkta koşuşturuyormuş gibi görünmek yaygındır, ancak Remember The Milk ile önemli bir olayı veya toplantıyı asla unutmayacaksınız, ayrıca eve döndüğünüzde köpeği gezdirmeyi de hatırlayacaksınız.