Ne tür bir cep telefonuna sahip olursanız olun, sahip olmasını istediğiniz bazı özellikler vardır. Belki de tüm cep telefonlarının bir numaralı şikayeti, bazen her zaman büyük bir sinyal gücüne sahip olmamalarıdır. İster dağlarda seyahat ediyor olun, ister ülkenin harika bir hücre sinyali olmayan bir bölgesinde yaşıyor olun. Bir iPhone’unuz olduğunda, sinyal gücünü kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan iPhone’un size vereceği tüm hizmetlerden yararlanabilmek istersiniz. Web’de gezinmekten veya iPhone’unuzda e-postanızı kontrol etmekten daha sinir bozucu bir şey yoktur ve aniden hizmeti kaybedersiniz.

Pek çok insan, bölgenize daha fazla cep telefonu kulesi kurmalarını ummaktan başka yapabileceğiniz bir şey olmadığını düşünürken, hücre sinyalini artırmanız gerektiğinde yapabileceğiniz birkaç şey vardır. Hücre sinyalinizi artırmanın bir numaralı yolu, bir hücre sinyali güçlendirici satın almaktır. Bunlar, cep telefonunuzun arkasına koyduğunuz harika küçük çiplerdir ve cep telefonunuzun sinyalini kelimenin tam anlamıyla, asla tahmin edemeyeceğiniz sınırlara yükseltirler. Belki de en popüler cep telefonu sinyal güçlendiricilerinden biri Wilson Hücresel Amplifikatördür. Bu şaşırtıcı hücre sinyali güçlendirici, hücre sinyalinizi gün boyunca mümkün olduğunca yüksek tutacaktır.

iPhone Sinyal Arttırıcılar

Bu cep telefonu sinyali güçlendiricinin en büyük özelliklerinden biri, herhangi bir cep telefonu kulesinden uzakta olsanız bile cep telefonunuzu kullanabilmenizdir


Bu cep telefonu
sinyali güçlendiricinin en büyük özelliklerinden biri, herhangi bir cep telefonu kulesinden uzakta olsanız bile cep telefonunuzu kullanabilmenizdir. Aslında, elli mil uzağa kadar tam kapsama alanına sahip olacaksınız, bu nedenle hücre hizmetiniz nadiren bitecek. Bu sinyal güçlendirici ile, bu sinyal güçlendiriciye sahip olmamanıza kıyasla iki kat daha fazla hücre hizmetine sahip olacaksınız. Bu hücre sinyali güçlendirici ile ilgili bir başka harika özellik de, pilinizin daha uzun süre dayanmasını sağlayacak olmasıdır.

Cep telefonunuzun verdiği güç miktarının, hücre sinyal bölgesine ne kadar yakın olduğuyla doğrudan ilişkili olduğunu biliyor muydunuz? Telefonunuz, hücre sitesine gerçekte olduğundan çok daha yakın olduğunu “düşüneceğinden”, daha uzun bir pil ömrü yaşayacaksınız.

Hücre hizmetini kaybettiğiniz ana zaman, arabanızla seyahat ettiğiniz zamandır


Hücre hizmetini kaybettiğiniz
ana zaman, arabanızla seyahat ettiğiniz zamandır. Bununla birlikte, iPhone’unuz için Wilson Hücresel Amplifikatöre sahip olduğunuzda, nadiren bir sinyal kaybı yaşarsınız, bunun nedeni hücre sinyalinizin arabanızın dışında duran bir anten tarafından yükseltilmesidir. Böylece, hücre sinyali arabanızda bulunan anten tarafından güçlendiriliyor, ayrıca bu anten o kadar güçlü ki, bir araba dolusu cep telefonu kullanıcısına sahip olabilirsiniz ve hepsi artan hücre hizmeti yaşayacaklar.

Bu cep telefonu sinyal yükseltici, GSM ve EDGE teknolojileri üzerinde çalıştığı için kesinlikle iPhone için mükemmeldir. Hücre sinyal gücünüz hakkında her zaman endişeleniyorsanız, bu hücre sinyali amplifikatörünü iPhone’unuza takmak isteyeceksiniz, iPhone’unuzda tam güce erişmeden bir gün bile gitmeyin.