Bir Apple iPhone’unuz olduğunda, bu telefona sahip olmanın tam anlamıyla yüzlerce, hatta binlerce uygulama ve faydası vardır. Bununla birlikte, bu telefonun en iyi yönlerinden biri, hayatınızı nasıl harekete geçirdiği ve çeşitli, hantal elektroniklere olan ihtiyacı nasıl kolaylaştırdığıdır. Artık iPhone’unuzla en sevdiğiniz şarkıları dinleyebilir, e-postanızı kontrol edebilir, yol tarifleri alabilir ve etrafınızdaki dünyayla sürekli iletişim kurabilirsiniz. Yine de iPhone’un en büyük özelliklerinden biri, çerçevesinin içine yerleştirilmiş en güncel Bluetooth teknolojisine sahip olmasıdır. Bluetooth, iPhone’unuza ve içindeki kişilere daha fazla taşınabilirlik ve kolay erişim eklemenin harika bir yoludur. Ancak iPhone’unuz için en iyi Bluetooth cihazı hangisidir?

Kelimenin tam anlamıyla yüzlerce farklı Bluetooth cihazı türü olduğundan, bu cihazlardan hangisinin bireysel ihtiyaçlarınıza en uygun olduğuna karar vermek zor olabilir. Pek çok kişi hoparlörlü telefonlara ve bunun gibi diğer cihazlara sahip olmayı sevse de, bir numaralı Bluetooth cihazı kulaklıktır. Bir Bluetooth kulaklık, telefonu kulağınıza tutmanıza gerek kalmadan telefonunuzla sürekli iletişim kurmanıza olanak tanır, bu da onu her zaman arabasında olanlar veya ofisteyken ve yapmanız gereken gün boyunca çoklu görev gerçekleştirin. iPhone için bir numaralı Bluetooth kulaklık, Apple iPhone için Jawbone Noise Shield Bluetooth Kulaklıktır.

En İyi iPhone Bluetooth Kulaklık

Bu harika vesikalık görüntü yalnızca görsel açıdan büyüleyici olmakla kalmıyor, aynı zamanda akla gelebilecek en kaliteli sinyali veriyor


Bu harika vesikalık
görüntü yalnızca görsel açıdan büyüleyici olmakla kalmıyor, aynı zamanda akla gelebilecek en kaliteli sinyali veriyor. Ancak, bu Bluetooth kulaklıkla herkesin fark edeceği bir numaralı şey, görsel olarak harika olmasıdır. Bluetooth kulaklık üreticileri, iPhone için bir kulaklık sağlayacaklarsa, onu iPhone’un kendisi kadar benzersiz ve çarpıcı yapmak zorunda kalacaklarını biliyorlardı. Ve bu özel kulaklıkla, bu amaca ve ardından bazılarına ulaştılar. Eşsiz kulaklığı ve “çelik” delikli ağızlığı sayesinde bu kulaklığın görünümü çarpıcıdır.

Bu kulaklık aslında yüzünüzün kıvrımına uyum sağlar, böylece size başka hiçbir şeye benzemeyen bir ses kalitesi ve konfor sunar. Ayrıca, bu kulaklığın boyutu oldukça küçüktür, bu nedenle diğer bazı Bluetooth kulaklıklar kadar fark edilmez. Bu küçük ve sofistike kulaklık, profesyonel görünümünüzden bir şey eksiltmeyecek, ancak onu geliştirecektir.

Peki bu kulaklığı gerçekten diğerlerinden farklı kılan nedir? Bu kulaklık bir gürültü önleyici cihaz olduğu için, çevrenizdeki ortam gürültüsünü tam anlamıyla not eder


Peki bu kulaklığı
gerçekten diğerlerinden farklı kılan nedir? Bu kulaklık bir gürültü önleyici cihaz olduğu için, çevrenizdeki ortam gürültüsünü tam anlamıyla not eder. Böylece, çevrenizdeki odanın ne kadar gürültülü olduğuna bağlı olarak ses seviyesini gerçekten ayarlayacaktır. Bu, her zaman mükemmel ses kalitesine sahip olacağınız anlamına gelir ki bu, birçok Bluetooth kulaklığın sahip olmadığı bir özelliktir. Kulaklığın kavisi sadece estetik nedenlerle yapılmaz, aynı zamanda daha ileri teknoloji bir amaca da hizmet eder.

Mikrofonun kıvrımı yanaklarınızın üzerinde durduğundan, ağzınızdan çıkan sesi kolayca algılayıp iletmez; aslında sesinizin titreşimlerini hisseder ve ardından mikrofonu etkinleştirir. Bunun nedeni, bu kulaklığın içine yerleştirilmiş çeşitli ses sensörleridir. iPhone’unuzla iletişim kurma şeklinize stil ve zarafet katacak harika bir arkadaş arıyorsanız, Jawbone Noise Shield Bluetooth Kulaklığı seveceksiniz.