İş seyahati, iş seyahatinde olanlar için ödüllendirici, ilginç, karlı ve genişleyen olabilir. Ancak, özellikle iş için sık sık seyahat etmeniz gerekiyorsa, yoldaki yaşamın bazı dezavantajları vardır. Arada sırada meydana gelen havaalanı gecikmeleri veya duraklamalar ve havanın iş seyahatlerinizi nasıl etkilediğine dair her zaman mevcut olan sorunun yanı sıra, iş seyahatinizin misyonunu gerçekleştirmek için şehir dışına çıkarken ailenize veda etmek her zaman zordur.

Birçok iş insanı için, seyahatin doğası bu tür düzenlemeleri barındırıyorsa, iş gezilerine ailelerini de yanlarında götürmek bir çözümdür. Çok az kişi, zorlu bir yolculukta aileleriyle birlikte olmanın sevincini, yol yorgunu iş seyahatinde olanları inkar edebilir. Ve bu, aileniz için sadece sizinle daha fazla zaman geçirmek anlamına gelmez, aynı zamanda dahil olan herkes için büyük bir macera olabilir.

Ailenizi Yanınıza Alın

Eşinizi bir iş gezisine götürmek, eşinizi ve çocukları da dahil etmek için bir gezi planlıyorsanız tamamen farklı bir senaryodur


Eşinizi bir iş
gezisine götürmek, eşinizi ve çocukları da dahil etmek için bir gezi planlıyorsanız tamamen farklı bir senaryodur. Eşinizin bir yetişkin olması, bir araba kiralayıp yardım almadan bir gün planlayabilmesi ve programını sizinkine göre şekillendirebilmesi açısından, bir eş sizin için çok büyük bir artı olabilir çünkü otel odasında sizi karşılayan o tanıdık yüze sahipsiniz. günün işlerinden dönüyorsunuz. Ve eşinizin o gece hakkında duyacağınız yerel bölgenin zevklerini aldığını bilmek için çok çalışırken, elde edilecek garip bir vekaleten zevk var.

Çocukları bir iş gezisine götürmek, daha çok lojistik bir zorluk haline gelir ve tam bir aile gezisi olarak işe yarayacak gezi türünde bazı gerçek sınırlamalar vardır. Bu gezinin tüm aile için iyi olup olmadığını belirleyen en büyük faktörlerden biri konumdur. Yolculuk, eşinizin ve çocuklarınızın her gün yapacak çok şey bulabilecekleri Orlando veya California gibi popüler bir destinasyona ise, bu, aileyi bir araya getirmek için iyi bir durumdur.

Aileyi dahil etmek için harika seçimler yapan diğer yerler, New York, New Orleans, San Francisco gibi tarihi ve akılda kalan şehirler veya Londra, Paris veya Roma gibi bazı denizaşırı harika yerler


Aileyi dahil etmek
için harika seçimler yapan diğer yerler, New York, New Orleans, San Francisco gibi tarihi ve akılda kalan şehirler veya Londra, Paris veya Roma gibi bazı denizaşırı harika yerler. Çocukların turlarına rehberlik etmesi için eşiniz varsa, sizinle birlikte yapılan bu geziler, on yıllar sonra torunlarına anlatacakları hatırlanacak olaylar ve muazzam öğrenme deneyimleri olabilir.

Açıkçası, iş seyahatiniz için yılın zamanı, çocukların birlikte takıp takılamayacağı konusunda belirleyici bir faktördür. Yaz iş gezileri bu tür planlar için iyi sonuç verir, ancak seyahatiniz çocukların okul programını kesintiye uğratacaksa, genellikle onları dahil etmek mümkün değildir. Şimdi, gezinin önemli bir eğitimsel faydası olduğu bir durumda, okul dışındaki çocuklara geziden değerli deneyimler kazanacaklarsa bazı tavizler verilebilir.

Ancak, eşinizi seyahate dahil etmek de dahil olmak üzere tüm bu faktörler, yalnızca sizin belirleyebileceğiniz önemli bir faktöre bağlı olacaktır


Ancak, eşinizi seyahate
dahil etmek de dahil olmak üzere tüm bu faktörler, yalnızca sizin belirleyebileceğiniz önemli bir faktöre bağlı olacaktır. Çalışırken ve seyahat ederken ailenizle bu kadar zaman geçirebileceksiniz. Bilindiği üzere iş seyahati, çoğu zaman uzun bir tatil ve ardından iş yemekleri ve geceye kadar uzayabilen müzakereler anlamına da gelir. Göreve bu kadar bağlılığın gerekli olduğu bir seyahate çıkıyorsanız, aileyi getirmemek en iyisidir. Heyecan verici bir iş gezisine çıkıp sizi eve gidene kadar asla görmediklerini fark etmeleri onlara iyi gelmiyor. Hayal kırıklığına uğrayacaklar ve otel yataklarında iyi geceler öpücüğü ve sabah güle güle öpücüğü vermek dışında onlardan zevk alamıyorsanız, onları getirmenin masraf ve zahmetinin ne değeri olduğunu merak edeceksiniz.

Ancak tüm faktörler yerine oturursa, aileyi ara sıra bir iş gezisine götürmek, sıradan bir geziye çıkabilir ve içine gerçek bir eğlence katabilir. Bu yüzden gözünüz, sahip olduğunuz iş seyahati gündeminde olsun. Ailenin güzelce uyum sağlayabileceği birkaç hurdalık olabilir.

PPPPP 718


PPPPP 718