Ticari kredi kartları, dünya çapında birçok küçük işletme girişiminde trenddir. Farklı finans kurumlarını yürüyerek gezmeye gerek kalmadan, kendi evinizin veya işyerinizin rahatlığında, düşük faizli işletme kredi kartı başvurusunu online olarak kolayca yapabilirsiniz.

Birçok küçük işletme artık girişimlerinde kullanılmak üzere bir ticari kredi kartı kullanıyor. Bu kartlardaki indirimli APR ve muhtemelen sıfır yıllık ücret göz önüne alındığında, ek masraf endişesi duymadan birçok alışveriş yapabilirsiniz. İşle ilgili harcamaları kısmayı ve kârı artırmayı planlıyorsanız, bu oldukça kullanışlıdır.

Düşük Faizli Ticari Kredi Kartı İçin Çevrimiçi Başvurun

İşletmenin riskleri bireysel kredi kartlarına göre çok daha yüksek olduğu için ticari kredi kartlarının faiz oranı da ticari kredi kartlarına göre daha yüksek olabilir


İşletmenin riskleri bireysel
kredi kartlarına göre çok daha yüksek olduğu için ticari kredi kartlarının faiz oranı da ticari kredi kartlarına göre daha yüksek olabilir. Bu kadar faiz giderine rağmen, birçok kişi kullanım pratikliği ve elde edecekleri faydayı göz önünde bulundurarak kullanmayı tercih ediyor.

Çevrimiçi araştırma

Düşük faizli bir ticari kredi kartına başvurmak ilk başta kolay görünebilir, ancak ilk kez yapıyorsanız göz korkutucu bir görev olabilir


Düşük faizli bir
ticari kredi kartına başvurmak ilk başta kolay görünebilir, ancak ilk kez yapıyorsanız göz korkutucu bir görev olabilir. Bu kartları sunan farklı çevrimiçi finans şirketlerini araştırmanız ve hangilerinin kendisine bağlı en düşük faiz oranına ve diğer masraflara sahip olduğunu bulmanız gerekir.

Sıfır APR işletme kredi kartı ararken, en düşük bakiye transfer ücretine, en düşük devam eden ücrete, ek ücrete, cezaya ve düşük faiz oranına sahip olanları aramayı deneyebilirsiniz.

Çevrimiçi olarak ticari kredi kartları aramanın başka bir yolu da, belirli bir süre için faiz ücretlerinden feragat etmek gibi hizmetle birlikte gelen özel teklifleri aramaktır


Çevrimiçi olarak ticari
kredi kartları aramanın başka bir yolu da, belirli bir süre için faiz ücretlerinden feragat etmek gibi hizmetle birlikte gelen özel teklifleri aramaktır. İşinize sermaye olarak kredi kartı kullanarak başlamayı planlıyorsanız, bu kullanışlı olacaktır. Tüketici taleplerini karşılamak için stok, büro malzemesi ve ekipmanları vb. satın alabilir; birkaç ay boyunca faiz gideri olmadan.

Bazı ticari kredi kartlarının teşviklerinden biri olarak uçuş milleri vardır. Tatil veya iş amaçlı bir yere gitmeyi planlıyorsanız, iş kredi kartınızdan kazandığınız puanlarla biriktirdiğiniz uçuş millerini kullanabilirsiniz.

Diğer finans kuruluşları da kredi kartı ile yapılan alışverişlerin yüzdesine göre nakit iade sunmaktadır


Diğer finans kuruluşları
da kredi kartı ile yapılan alışverişlerin yüzdesine göre nakit iade sunmaktadır. Bu, çevrimiçi başvuru yaparken dikkat etmeniz gereken en iyi tekliflerden biridir.

Kullanışlı tavsiye

Ticari kredi kartı için online başvuru yaptığınızda kendinizi bir veya iki finans şirketi ile sınırlamamanız yerinde bir tavsiyedir


Ticari kredi kartı
için online başvuru yaptığınızda kendinizi bir veya iki finans şirketi ile sınırlamamanız yerinde bir tavsiyedir. En iyi anlaşmaların yanı sıra bunlardan biriyle ilgili teşvik ve faydaları aldığınızdan emin olmalısınız.

Daha sonra, başvurunuzun daha kısa sürede onaylanabilmesi (ve bir kredi için kalifiye olunabilmesi) için işletme kredi notunuzda iyi bir duruma sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.

Şirket, başvurunuzu işleme koymak için bunları fakslamanızı isteyebileceğinden, işle ilgili ve mali belgelerinizi hazır hale getirmeniz gerekir


Şirket, başvurunuzu işleme
koymak için bunları fakslamanızı isteyebileceğinden, işle ilgili ve mali belgelerinizi hazır hale getirmeniz gerekir. Bu belgeler, işletmenizin geçerliliğinin kanıtı olarak işletme izinlerini ve ruhsatlarını içerir.

Diğerleri sizden girişiminizin gelir tabloları, bilançolar, vergi belgeleri vb. mali tablolarını göndermenizi isteyebilir; Her ihtimale karşı bunları hazır bulundurduğunuzdan emin olun.