Çoğu insan gibiyseniz, muhtemelen çok telaşlı ve son derece meşgul bir hayatınız vardır. Çoğu kişi gibi, çoklu görev sanatında ustalaştınız ve bunu yaparak, daha önce hiç olmadığı kadar çoklu görev yapmanıza izin veren bir cep telefonu edindiniz. Apple iPhone ile e-posta, yazılı mesajlaşma ve web’de gezinme arasında geçiş yaparak birçok görevi aynı anda gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, meşgul bir birey olarak, bazen iPhone’unuzu tutmak zorunda kalmak çok fazla olabilir ve olması gerektiği kadar üretken olamayabilirsiniz.

Bu, özellikle bir masaüstü bilgisayarınız, bir ofis telefon hattınız ve iPhone’unuz olduğunda bir ofis ortamında geçerlidir. Tüm bu değişkenleri dengelemeye çalışmak, kafa karışıklığına veya daha kötüsü, korkunç bir baş ağrısına neden olabilir. Bu yüzden bir iPhone’unuz olduğunda; Bu harika ürünün kullanışlılığını artırmaya yardımcı olacak pek çok ürün var.

iPhone PED 3 Döner Sehpa

iPhone’unuzla birlikte sahip olabileceğiniz en iyi aksesuarlardan biri PED 3 Döner Sehpa


iPhone’unuzla birlikte sahip
olabileceğiniz en iyi aksesuarlardan biri PED 3 Döner Sehpa. Bu harika stand, iPhone’unuzla gerçekten eller serbest bir deneyim yaşamanıza olanak tanır. İster evde, ister ofiste olun, bu aksesuar gerçek bir cankurtaran olduğunu kanıtlayacaktır. Nasıl çalıştığı çok basit, iPhone’unuzu standa takıyorsunuz ve yerinde tutuyor, patronunuza o e-postayı yazmak veya hindi ve peynirli sandviç yemek gibi diğer girişimler için ellerinizi kullanmanıza izin veriyor. . Temelde bu stand iPhone etrafında tasarlanmıştır, bu nedenle sorunsuz bir şekilde oturacaktır.

Standınızı kurduktan sonra, küçük kollarının dışarı çıktığını fark edeceksiniz ve bu kollar iPhone’unuzu ekranı engellemeden tutacak. Diğer standlardan farklı olarak bu PED 3 iPhone standı, iPhone’unuzu sanki tutuyormuşsunuz gibi kullanmanızı sağlar. iPhone’unuzu standa yerleştirdikten sonra, onu gerçekten dikeyden yataya döndürebileceksiniz.

Telefonla ne yaptığınıza bağlı olarak iPhone’unuzu nasıl görüntülemek istediğinizi siz seçersiniz


Telefonla ne yaptığınıza
bağlı olarak iPhone’unuzu nasıl görüntülemek istediğinizi siz seçersiniz. İşteyken bir film izliyorsanız, tam ekran bir filmin keyfini çıkarabilmeniz için filmi yatay olarak çevirmek isteyeceksiniz. Ancak, bir metin mesajı gönderiyorsanız veya telefonda konuşuyorsanız, dikey tutmak isteyebilirsiniz.

Bu iPhone standı, kelimenin tam anlamıyla fazladan bir çift ele sahip olmak gibidir. Bir kez satın aldığınızda, asla onsuz yaşamak istemeyeceksiniz, çünkü size iPhone’unuz için güvenlik sağlar ve iş gününüz boyunca devam etmek için ellerinizi serbest bırakır. Bu standı 360 derece döndürebilirsiniz ve ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz iki farklı açı pozisyonu ile birlikte gelir. Ayrıca, üstün çelik konstrüksiyonun yanı sıra ufalanma ve diğer rahatsızlıkları önleyen fırınlanmış bir kaplama ile yapıldığı için bu sehpanın kırılması konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak. Ve iPhone’unuzu tutan tutma yerleri, kauçukla kaplanmış metalden yapıldığından son derece yumuşaktır.