Bir üniversite öğrencisi olarak, akıl sağlığınızı korumak için birkaç şeye sahip olmanız gerekir. Birincisi, iyi bir çalışma programınız olmalı, ardından arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim kurabilmeniz gerekiyor, bu yüzden birçok öğrencinin iPhone’u var. Ancak iPhone sahibi olmanın ve üniversite öğrencisi olmanın en önemli yanlarından biri, hem akademik hayatınızda hem de sosyal hayatınızda size yardımcı olacak bazı uygulamaları uygulayabiliyor olmanız. Sürekli olarak yeni uygulamalarla çıkan iPhone ile, bazılarını eğlenceli ve yararlı bulabilirsiniz.

Her zaman iyi vakit geçirmek isteyen bir üniversite öğrencisi için belki de en havalı uygulamalardan biri Ajax Bartender iPhone uygulamasıdır. Bu harika uygulama, 40.000’den fazla çeşitli alkollü içki bulmanızı ve yapmanızı sağlar. Bununla birlikte, bu uygulamayı gerçekten bu kadar benzersiz kılan şey, içeceklerinizi içine koymak istediklerinize göre seçmenize izin vermesidir. Hiç arkadaşlarınızla birlikte oldunuz mu ve birisi Tekila içmek istediğini söylüyor, ancak onunla çok farklı türde içecekler yapmayı bilmiyorlar mı?

Üniversite Öğrencileri İçin En İyi Uygulamalar

Ajax Bartender uygulamasıyla Tekila’yı seçebilir ve ardından neyle karıştırmak istediğinizi seçebilir ve ekranınızda istediğiniz iki malzemeyi içeren çeşitli içeceklerin tam bir listesini seçebilirsiniz


Ajax Bartender uygulamasıyla
Tekila’yı seçebilir ve ardından neyle karıştırmak istediğinizi seçebilir ve ekranınızda istediğiniz iki malzemeyi içeren çeşitli içeceklerin tam bir listesini seçebilirsiniz. Bu, tatil partisi fikirleri, arkadaşlarınızla anlık bir araya gelme veya sadece bar gezmeye gittiğinizde harika bir arkadaş için mükemmeldir. O gece ne içeceğinizi asla merak etmeyeceksiniz.

Başka bir harika uygulama, yukarıdakinden çok uzaktır; ancak, bir üniversite öğrencisinin hayatında eşit derecede önemli bir role hizmet eder. İster fizik bilimi, ister ceza adaleti alanında uzmanlaşın, matematik dersleri almak zorunda kalacaksınız. Ve çoğu insan gibiyseniz, bu korkunç sınıflara girerken bir hesap makineniz olması gerekir. Ancak, iPhone’unuzu ve devasa bir hesap makinesini taşımak zorunda kalmak yerine, Belfry SciCalc kurulu olduğunda yalnızca iPhone’unuzu taşıyabilirsiniz. Bu bilimsel ve programlama hesap makinesi, birçok farklı denklem türüne erişmenizi sağlayacaktır. Cebir, Trigonometrik fonksiyonlar veya hatta standart matematik problemleri için bu hesap makinesine ihtiyacınız olsun, bu uygulama matematiksel olarak attığınız her şeyi halledebilir.

Bu uygulamayı çok çeşitli üniversite öğrencileri için mükemmel yapan şey budur, çünkü onaltılık bir problem üzerinde çalışıyor olmanız veya 164’ün karekökünün ne olduğunu hatırlayamıyor olmanız fark etmez, bunu kullanabilirsiniz


Bu uygulamayı çok
çeşitli üniversite öğrencileri için mükemmel yapan şey budur, çünkü onaltılık bir problem üzerinde çalışıyor olmanız veya 164’ün karekökünün ne olduğunu hatırlayamıyor olmanız fark etmez, bunu kullanabilirsiniz. kolay ve hassas hesap makinesi. Ayrıca, bu kadar çok kişinin bu uygulamayı sevmesinin ana nedeni, çoğu durumda hantal bir bilimsel hesap makinesine olan ihtiyacı ortadan kaldırması ve yalnızca iPhone’unuzu taşımanıza izin vermesidir. Üniversitedeyken endişelenecek yeterince şey var, öyleyse neden iPhone Belfry SciCalc’ınızın matematiği sizin için halletmesine izin vermiyorsunuz?