iPhone’un en iyi özelliklerinden biri, özel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak telefona nasıl ek uygulamalar ekleyebileceğinizdir. Hayatınızı düzenlemek için yardıma ihtiyacı olan bir iş profesyoneliyseniz, iPhone’unuza indirebileceğiniz üretkenlik uygulamalarını seveceksiniz. Ancak, etrafınızdaki dünyayla daha iyi bağlantı kurmak isteyen basit bir iPhone kullanıcısıysanız, seçim yapabileceğiniz pek çok uygulama vardır. iPhone için en popüler uygulamalardan biri WeatherBug uygulamasıdır.

Bu harika özellik, piknik planlamayı son derece basit hale getiren güncel hava durumu okumalarına sahip olmanızı sağlar. Gelecek hafta havanın nasıl olacağını kaç kez merak ettiniz? Pekala, uzun soluklu tahminler için gece haberlerinizi ayarlamak yerine, iPhone’unuza bakabilirsiniz ve size ayrıntılı bir hava durumu tahmini verecektir.

iPhone İçin En İyi Uygulamalar

Herkesin iPhone’unda olması gereken bir başka harika uygulama da Food Network Uygulamasıdır


Herkesin iPhone’unda olması
gereken bir başka harika uygulama da Food Network Uygulamasıdır. Bu uygulama aileler ve yalnız yaşayan ama her gece harika bir yemeğin tadını çıkaranlar için mükemmeldir. Bu uygulama ile çeşitli Food Network programlarından en sıcak tarifleri keşfedebilir ve okuyabilirsiniz. Bu tarifler size 30.000’den fazla tarif için ayrıntılı talimatlar ve videolar sunar. Canınız belirli türde yiyecekler istiyor ama tam olarak ne olduğunu bilmiyor musunuz? Pekala, kullandığı malzemelerin türüne, pişirmenin ne kadar sürdüğüne ve hatta tatil yemeklerine bağlı olarak tarifler dizinine göz atabilirsiniz. Bu uygulama, özellikle yemek yapmayı seviyorsanız, iPhone’unuzda sahip olabileceğiniz en kullanışlı uygulamalardan biridir.

Sıradaki uygulama, müziği seven ve konserlere giden bizler için. Uygulamanın adı MyMusicServed ve konser tarihleri, konser salonu bilgileri ve hatta mekana yol tarifi ile ilgili bilgileri görüntülemenizi ve bunlara erişmenizi sağlar. Bu, tüm favori gruplarınızla ve bir sonraki nerede çalacaklarıyla iletişim halinde olmanın harika bir yoludur. Ancak, bu uygulamanın en harika özelliklerinden biri, gördüğünüzü paylaşabilmenizdir. “Postala”ya dokunarak belirli bir konserin bilgilerini adres defterinizdeki herhangi birine e-posta ile gönderebilirsiniz.

Bunu yaptıktan sonra, bu hayati bilgiyi paylaşmak istediğiniz herkese gönderebilirsiniz


Bunu yaptıktan sonra,
bu hayati bilgiyi paylaşmak istediğiniz herkese gönderebilirsiniz. Ayrıca, biletlerinizi aldıktan ve arkadaşlarınız gitmeye hazır olduktan sonra, mekana sorunsuz bir şekilde yol tarifi alabilirsiniz.

Ancak, bu yol tarifleri şimdiye kadar gördüğünüz hiçbir şeye benzemiyor. Size ayrıntılı yol tarifleri ve trafik bilgileri vereceklerdir. Bu son derece önemlidir, çünkü en sevdiğiniz grup en iyi şovlarından birini çalarken yapmak isteyeceğiniz son şey trafikte sıkışıp kalmaktır. Bu uygulama ile müzik hayatınızı düzene sokabilir ve sevdiğiniz gruplara sürekli erişim sağlayabilirsiniz. İster hevesli bir konser katılımcısı olun, ister kimin nerede çaldığını bilmekten hoşlanıyorsanız, bu uygulamayı seveceksiniz.