Apple iPhone’un en iyi yönlerinden birinin, iPhone’unuzu kendi kişiliğinize göre kişiselleştirebilmeniz olduğunu söylemek kolay. Uygulamaların gerçek bir şekilde özelleştirilmesi, bu kadar çok kişinin iPhone’a akın etmesinin en büyük nedenlerinden biridir. Bununla birlikte, iPhone’u bu kadar harika yapan şey, neredeyse her gün yeni uygulamaların tanıtılmasıdır. Aklından geçenleri söylemekten korkmadığın ve anlatmak istediğini anlatmakla tanınıyorsan, iPhone için Marq uygulamasını seveceksin.

Bu uygulama düşük teknolojilidir, ancak mesajınızı istediğiniz herkese iletmeyi vaat eder. Bu uygulamanın Marq olarak adlandırılmasının nedeni, kayan yazı stilini simüle etmesidir. Bu uygulamanın nasıl çalıştığını, istediğiniz herhangi bir mesajı yazmanız ve ardından iPhone ekranınız boyunca kayan güçlü bir kayan yazı stili yöntemiyle görüntüler.

Herkesin Sahip Olması Gereken iPhone Yardımcı Programları

Bu, düşüncelerinizi duyurmanın harika bir yoludur ve bunu benzersiz bir şekilde yapabilirsiniz


Bu, düşüncelerinizi duyurmanın
harika bir yoludur ve bunu benzersiz bir şekilde yapabilirsiniz. Size metnin hızını, renkleri ve mesaj alanını değiştirme yeteneği verilir. Marq uygulaması, herhangi bir iPhone’a eğlenceli bir ektir. Ancak, daha pratik bir amaca hizmet eden başka iPhone uygulamaları da var. Bu uygulamalardan biri, kelimenin tam anlamıyla cep telefonunuzda eBay olması gibi olan iRibbit’tir. Bu harika uygulama, yalnızca bit için olan öğeleri görüntülemenize izin vermez, aynı zamanda öğeler için gerçekten teklif vermenize de izin verir. Hevesli bir eBayer iseniz, iPhone’unuz için bu uygulamaya sahip olmalısınız.

Pek çok kişi, özellikle geçiminizi eBay’de sağlıyorsanız, eBay’e teklif vermek için bu tür uygulamaları kullanmaktan endişe duyuyor. Ancak, bu uygulama eBay Uluslararası Widget Yarışmasında birinci oldu. Bu nedenle, güvenlik, kararlılık ve basitlik konusunda en üst düzeye ulaştığınızdan emin olarak teklif verebilirsiniz. İster sadece satın alacağınız ürünleri aramak isteyin, ister tüm eBay mağazanızı cep telefonunuzdan yönetmek isteyin, bunu bu uygulama ile yapabilirsiniz.

Bu uygulamanın bir başka harika özelliği de izleme listenizi öğe ekleyip çıkararak yönetebilmenizdir


Bu uygulamanın bir
başka harika özelliği de izleme listenizi öğe ekleyip çıkararak yönetebilmenizdir. Bu, her zaman bilgisayarınızın başında olamıyorsanız, ancak en son Nintendo Wii müzayedesini kaçırmadığınızdan emin olmak istiyorsanız sahip olmak için harika bir uygulamadır.

Uygulamalar, iPhone’unuzu özelleştirmenin yanı sıra çevrenizdeki dünyayla iletişim kurmanın benzersiz ve güçlü bir yolunu yaratmanın harika bir yoludur. Aptalca ve size ve arkadaşlarınıza eğlence sağlamaktan başka bir şey yapmayan bir uygulamaya sahip olmak isteyip istemediğiniz veya bu uygulamalar için eBay mağazanızı işletmek gibi daha ciddi bir amacınız olup olmadığı. Bir uygulamaya neden ihtiyacınız olursa olsun veya ne tür bir uygulamaya ihtiyacınız olursa olsun, özel ihtiyaçlarınız için pratik olarak her türlü widget’ı bulabilirsiniz. Ve iPhone’u iletişim ve üretkenlik açısından inanılmaz bir araç yapan da budur.