Bir Apple iPhone’un yeni sahibiyseniz, muhtemelen yeni cep telefonunuzu birkaç gündür elinizden bırakmamışsınızdır. Bu beklenen bir durumdur, ancak birçok kişinin yeni iPhone’ları ve diğer elektronik cihazlarla, özellikle de Apple ürün ailesindekilerle uyumluluğu hakkında soruları vardır. Belki de yeni iPhone’lar hakkında en çok sorulan soru, diğer iPod aksesuarlarıyla uyumlu olup olmadıklarıdır. Pek çok insan uyumlu olmayacaklarını düşünse de, büyük ölçüde yanılıyorlar.

Tüm iPhone’lar çoğu iPod aksesuarlarıyla uyumludur, bu da iPhone’unuzu daha kullanışlı ve kullanıcı dostu hale getirir. Ancak birçok kişinin hala aklında olan başka bir soru da, yeni iPhone’unuzla tam olarak hangi iPod aksesuarlarını kullanabileceğinizdir? Elbette birçok kişi iPod’larını yalnızca kişisel müzik keyfi için değil, aynı zamanda en sevdikleri melodilerle bir parti hissi vermek için kullanmayı sever. Ve artık iPod’unuzu değil, iPhone’unuzu yanınızda taşıyorsanız, iPhone’unuzu iPod’unuzun bağlanmak için kullandığı hoparlör sistemine bağlayamayacağınızdan endişe duyabilirsiniz. Yine de, tüm muhteşem görkemine rağmen, iPhone, iPhone ile aynı bağlantı bağlantı noktasına sahiptir, bu nedenle, herhangi bir iPod hoparlör sistemine ve araba yuvalarına sorunsuz bir şekilde bağlanacaktır.

iPhone, iPod Aksesuarlarına bağlanabilir mi?

Tabii ki, iPhone’a daha iyi uyacak şekilde değiştirilmiş bazı aksesuarlar var


Tabii ki, iPhone’a
daha iyi uyacak şekilde değiştirilmiş bazı aksesuarlar var. iPhone ile standart kulaklık kullanabilirsiniz, ancak bir arama geldiğinde, kulaklığı çıkarırken ve telefona cevap verirken biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Bu nedenle Apple, iPhone ile sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmış bir kulaklık seti yaptı. Bu harika kulaklıklar size mükemmel ses kalitesi sağlar, ancak aynı zamanda kablonun içine yerleştirilmiş bir mikrofona sahiptir, böylece bir telefon geldiğinde şarkınız duraklatılır ve telefona cevap vermenin yanı sıra aramayı sonlandırabilirsiniz. mikrofondaki küçük bir düğmeye tıklayarak. Bu kulaklıkların bir başka harika özelliği de, arkadaşlarınızı birden fazla kulakla duyabilmenizdir ki bu çok benzersiz ve ilginç bir deneyimdir.

Bu iPhone kulaklık setinin ürününüz için bu kadar harika bir aksesuar olmasının bir başka nedeni de size güvenlik sağlamasıdır. Cep telefonunuzu tutmaya odaklandığınız için kaç kez trafikte sadece çıkışınızı kaçırmak veya neredeyse başka bir araca çarpmak için araba kullandınız? Çalışan profesyoneller ve sosyal hayatı hareketli olanlar için asla telefonla konuşurken araç kullanmamanız tavsiye edilse de bu pek mümkün değil. Bu nedenle, etrafınızdaki tüm trafiği görmek için başınızı ileri geri hareket ettirme özgürlüğünün yanı sıra iki elinizi de direksiyon simidinde tutmanıza izin veren bir ürüne ihtiyacınız var.

İPhone kulaklıklarla, cep telefonunuzu tutma endişesi duymadan konuşmalarınızı devam ettirebilirsiniz


İPhone kulaklıklarla, cep
telefonunuzu tutma endişesi duymadan konuşmalarınızı devam ettirebilirsiniz. Bunun ek faydası harika çünkü sadece iş ortaklarınız veya arkadaşlarınızla gerçek stereoda konuşamayacaksınız, aynı zamanda cep telefonunuzu tutmaya değil tamamen yola odaklanabileceksiniz.