Ticari kredi kartları sadece büyük ve köklü şirketler için değil, diğer küçük ve orta ölçekli işletmeler için de tasarlanmıştır. Ticari kredi kartının getirdiği birçok avantajdan hemen hemen herkes yararlanabilir. Aylık nakit akışları ve iş döngüleri olduğu için şirket kredi kartları olmadan idare edemeyen şirket ve kuruluşlar bulunmaktadır. Kredi kartları, defter tutma sürecini basitleştirmekten işletmenin aylık harcamalarını sınırlamaya ve izlemeye kadar birçok iş amacı için paha biçilmezdir.

Ek olarak, ticari kredi kartlarının mülkiyeti ve kullanımı, küçük işletmelerin bir güvenilirlik ve meşruiyet tonu geliştirmelerine de yardımcı olabilir. Bu algı sadece şirketin bayilerinde değil, çalışanları ve sahipleri arasında da kendini gösterecektir. Ticari kredi kartı, günümüzün genişleyen işletmeleri ve kuruluşları için çok önemlidir.

Ticari Kredi Kartı Kampanyalarından Yararlanın

Teklifleri Karşılaştırma


Teklifleri Karşılaştırma

Binlerce finansal kaynaktan temin edilebilen birkaç ticari kredi kartı vardır. Bu kaynakların çoğu, uygun koşullarla en iyi oranları sunar. Bilgili bir iş adamı olmak için, aynı zamanda güçlü bir kredi geçmişi oluştururken, işletmenin amacı üzerinde olumlu bir etkisi olan ödüller veya çeşitli “avantajlar” sunabilen bir ticari kredi kartının önemini bilmek çok önemlidir. Bu nedenle, işletmenizin operasyonlarına en uygun kartı seçmek zorunludur.

İlk on iki veya altı ayda %0 APR veya yıllık yüzde oranı olan ticari kredi kartları için uyanık olun


İlk on iki
veya altı ayda %0 APR veya yıllık yüzde oranı olan ticari kredi kartları için uyanık olun. Alışverişlerinize bağlı olarak, CashBack Bonus özelliği ile %5 ila %20 arasında geri ödeme bonusu sunan kredi kartları vardır. İncelemeniz gereken diğer temel özellikler şunlardır.

� Yıllık ücretler
Mil
� Kart alımları ve bakiye transferleri
� Dolandırıcılıktan kaynaklanan yükümlülükler
� Kişiselleştirme
� Ek kredi kartları
� Ek kart sahipleri tarafından yapılan alışverişlerde nakit ödüller

Küçük İşletmeler İçin Avantajlar


Küçük İşletmeler İçin
Avantajlar

İşletme kredi kartları, işletme sahibine sadece finansal açıdan yardım sağlamakla kalmaz, aynı zamanda işletme sahibine fayda ve ödüller de getirir. Basit bir tavsiye ile ticari kredi kartından en iyi şekilde yararlanabileceksiniz.

Acil durumlarda ticari kredi kartınızı kullanabilirsiniz


Acil durumlarda ticari
kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Bir işletme için en büyük zorluk, sorunsuz bir nakit akışının sürdürülmesidir. Küçük bir bütçeye sahip olduklarında bu faktör tarafından zorlanan işletmeler var. Beklenmedik bir şekilde bir müşteriden ağır bir sipariş verildiğinde ve siparişi yerine getirmek için yeterli paraya sahip olmadığınızda olduğu gibi, acil durumların ortaya çıktığı anlar olabilir; Ticari kredi kartının kullanışlı olduğu yer burasıdır.

Kredi kartlarını kullanarak, masrafları tahsil edebilecek ve daha sonra ödeyebileceksiniz. Malları müşteriye teslim ettikten ve ödemeyi aldıktan sonra, tahsil ettiğiniz masrafları ödeyebileceksiniz. İşletme kredi kartları, paranızı esnetmeniz ve durumun gerektirdiği şekilde gerekli düzenlemeleri yapmanız için size yeterli zamanı vermesi açısından çok önemlidir.

Son olarak işletme giderlerinizi daha kolay takip edebileceksiniz


Son olarak işletme
giderlerinizi daha kolay takip edebileceksiniz. Kredi kartları, işletme giderlerinizi kolayca takip edebilmeniz için esneklik sağlar. Yaptığınız tüm masrafları detaylı olarak yansıtacak hesap özetlerinden yararlanabilirsiniz.

Çoğu ticari kredi kartı, sahiplerine çevrimiçi hesap erişimi de sağlar. Bu, istediğiniz zaman doğrudan bilgisayarınızdan hesabınıza bakmanıza olanak tanır.